איטום חניון

איטום חניון תת קרקעי עושים רק איתנו!

✔️ שירות איטום חניונים בפריסה ארצית רחבה

✔️ 10 שנות אחריות על כל עבודת איטום חניון תת קרקעי

✔️ מעל 20 שנות ניסיון בביצוע איטום חניונים

✔️ איטום חניון תת קרקעי עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם!

✔️ איטום חניונים – מתחייבים לפיתרון מלא

✔️ איטום חניון תת קרקעי בזייפקס או בהזרקה

✔️ אוטם מורשה מוסמך ע"י רשם הקבלנים

✔️ עמידה בלוחות זמנים וייעוץ ראשוני חינם בבית הלקוח

להצעת מחיר התקשרו:

054-541-4416

השאירו פרטים ליצירת קשר:

חברתנו הינה בעלת ניסיון מעל 20 שנה בביצוע עבודות איטום שלילי במערכות שונות של איטום חניונים קיימים ללא צורך בחפירה מבחוץ.

איטום שלילי מיועד לאיטום חניונים, קירות פנים ואזורים שאינם נגישים. האיטום נקרא בשם "איטום שלילי" משום שבניגוד לאיטום הרגיל שמתבצע מחוץ למבנה הוא מתבצע מצידו ההפוך – הפנימי. במקרים אלו מגיע לחץ המים מהכיוון ההפוך והסכנה היא ניתוק החומר מהתשתית.

אנו מציעים שירות איטום שלילי בחניון תת קרקעי ע"י מערכות זייפקס, או איטום גבישי במערכת שונות לאיטום בתפרי התפשטות ע"י הזרקות שרפים פוליאוריטנים חד רכיבי וחומרי דו רכיבי לאיטום שלילי. כל זה נעשה לאחר הסרת הטייח/צבע או כל ציפוי אחר ואז מותאמת לו המערכת המתאימה לצורך התיקון.

יתרונות איטום חניונים במערכת איטום גבישי "זייפקס"

הטיפול והאיטום נותן בנוסף לאיטום גם הגנה גבוהה לברזל הזיון ועמידות בפני כימיקלים וסביבה אגרסיבית ביותר. בעזרת מניעת חדירת נוזלים כגון מים, מלחים שונים (המובלים ע"י המים), מי ביוב וכימיקלים מומסים אחרים, מוגן הבטון בפני התגבשות מלחים וקורוזיה. ברזל הזיון מוגן בפני חלודה, שכן לא מתקיים תהליך החלפת היונים הדרוש להיווצרות החלודה. כמו כן, נמנעות תופעות הבליה האופייניות לבטון העובר תהליך של קפיאה והפשרה. ההבדל הגדול בניגוד למערכות וחומרי איטום אחרים, האוטמים ע"י יצירת שכבה חיצונית על פני הבטון, הוא שאיטום גבישי בזייפקס גורם לתהליך האוטם את הבטון מבפנים, בכל שטח החתך שלו.

הכימיקלים נספגים "ונודדים" ובכל אזור שבו קיימת נוכחות של המים, נבנים כגבישים בצורת "סיכות" דקות ובכך סותמים את כל מעברי המים בבטון כדוגמת סדקים ומחילות קפילאריות האופייניות לבטון. בתהליך זה, הבטון אטום ומוגן יותר מפני חדירת מים או נוזלים כל שהם מכל כיוון חדירה אפשרי (שלילי וחיובי). היתרון הבולט והייחודי הוא כי הטיפול והאיטום אינו מפריע לבטון "לנשום" שכן החסימה היא רק למולקולות של נוזלים ולא של אויר.

למידע על יתרונות הזרקות שרפים פוליאוריטנים לחצו כאן >>

חברתנו נותנת אחריות על כל מערכות האיטום ל-10 שנים על כל המוקדים שבוצעו.

Call Now Button