זייפקס - איטום גבישי

איטום זייפקס עם המומחים של מאגרים:

✔️ שירות איטום זייפקס בפריסה ארצית רחבה

✔️ 10 שנות אחריות על כל עבודת איטום שלילי זייפקס

✔️ מעל 20 שנות ניסיון בביצוע איטום זייפקס

✔️ איטום שלילי זייפקס – לפיתרון מלא לבעיה

✔️ אוטם מורשה מוסמך ע"י רשם הקבלנים

✔️ עמידה בלוחות זמנים וייעוץ ראשוני חינם בבית הלקוח

להצעת מחיר התקשרו:

054-541-4416

השאירו פרטים ליצירת קשר:

מהו זייפקס?

זייפקס, חומר האיטום הגבישי, עובד בצורה מאוד פשוטה. החומר מכיל כימיקלים בתוך הבטון, כאשר במגע עם מים יוצרים גבישים בלתי מסיסים האוטמים את הבטון מתוך שטח החתך.
למעשה, החומר זקוק לנוכחות מים במחילות הקפילאריות ובאי רציפות החומר לצורך יצירת הגבישים. הגבישים ממלאים את הסדקים והנימים בבטון ואף מחזקים אותו כך שלאחר יצירת הגבישים, אינם מאפשרים יותר חדירה של מים.

וזה לא הכל, היתרון הגדול של זייפקס לאיטום שלילי, טמון ביכולת האקטיבית "להתעורר" שוב ובעזרת רזרבות של הכימיקלים הבונים את הגבישים, להתמודד עם כל נוכחות מים חדשה שנוצרה כתוצאה מכל שינוי או בלייה של הבטון הגורם להיסדקות נוספת ולחדירה מחודשת של מים.
הגבישים שנוצרו בתהליך האיטום הגבישי, הונדסו בצורה שתאפשר להם לעמוד בפני לחצי מים גבוהים (מעל 12 בר), שלא יושפעו משינויי הזמן, טמפרטורה, חומצות ואפילו קרינה רדיואקטיבית, זאת בדיוק הסיבה מדוע מיושם חומר האיטום הנ"ל בכורים גרעיניים ברחבי העולם.

לסיכום, איטום גבישי זייפקס משמש גם כאיטום שלילי אבל בעצם אוטם את הבטון מבפנים בתוך שטח החתך, כאילו בוצע איטום חיובי וזאת מבלי לגשת לצד החיובי. איטום זייפקס הינו איטום כולל אשר מחזק את הבטון ומבטיח תוצאות לשנים רבות.

לפרטים נוספים, מפרטים, סרטוני מידע ופרויקטים בארץ ובחו"ל –
אתר היצרן: WWW.XYPEX.COM, אתר היבואן: WWW.pbs-israel.com

קרא עוד:

Call Now Button