איטום מרתפים

איטום מרתף עושים רק איתנו!

✔️ שירות איטום מרתפים בפריסה ארצית רחבה

✔️ 10 שנות אחריות על כל עבודת איטום מרתף

✔️ מעל 20 שנות ניסיון בביצוע איטום שלילי למרתף

✔️ איטום קירות מרתף עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם!

✔️ איטום מרתף מבפנים – מתחייבים לפיתרון מלא

✔️ צוות מקצועי שמתחייב לעמידה בלוחות זמנים

✔️ אוטם מורשה מוסמך ע"י רשם הקבלנים

✔️ ייעוץ ראשוני חינם בבית הלקוח

להצעת מחיר התקשרו:

054-541-4416

השאירו פרטים ליצירת קשר:

לחברת מאגרים בע"מ מעל 20 שנות ניסיון בביצוע עבודות איטום מרתף. החברה מתמחה באיטום מרתפים קיימים ללא צורך בחפירה מבחוץ.

איטום שלילי מיועד למרתפים, קירות פנים ואזורים שאינם נגישים. האיטום נקרא בשם "איטום שלילי" משום שבניגוד לאיטום הרגיל שמתבצע מחוץ למבנה הוא מתבצע מצידו ההפוך – הפנימי (איטום מרתף מבפנים). במקרים אלו מגיע לחץ המים מהכיוון ההפוך והסכנה היא ניתוק החומר מהתשתית.

איטום שליל למרתף מבוצע ע"י מערכות זייפקס איטום גבישי ונעשה לאחר הסרת הטייח/צבע או כל ציפוי אחר ואז מותאמות לו המערכת המתאימה לצורך התיקון.

יתרונות איטום מרתפים גבישי "זייפקס"

הטיפול והאיטום נותן בנוסף לאיטום גם הגנה גבוהה לברזל הזיון ועמידות בפני כימיקלים וסביבה אגרסיבית ביותר. בעזרת מניעת חדירת נוזלים כגון מים, מלחים שונים (המובלים ע"י המים), מי ביוב וכימיקלים מומסים אחרים, מוגן הבטון בפני התגבשות מלחים וקורוזיה. ברזל הזיון מוגן בפני חלודה, שכן לא מתקיים תהליך החלפת היונים הדרוש להיווצרות החלודה, כמו כן, נמנעות תופעות הבליה האופייניות לבטון שעובר תהליך של קפיאה והפשרה. ההבדל הגדול בניגוד למערכות וחומרי איטום אחרים, האוטמים ע"י יצירת שכבה חיצונית על פני הבטון, הנו שאיטום גבישי בזייפקס גורם לתהליך שאוטם את הבטון מבפנים, בכל שטח החתך שלו.

הכימיקלים נספגים "ונודדים" ובכל אזור שבו קיימת נוכחות של המים, נבנים כגבישים בצורת "סיכות" דקות ובכך סותמים את כל מעברי המים בבטון כדוגמת סדקים ומחילות קפילאריות האופייניות לבטון. בתהליך זה, הבטון אטום ומוגן יותר מפני חדירת מים או נוזלים כל שהם מכל כיוון חדירה אפשרי (שלילי וחיובי). היתרון הבולט והייחודי הוא כי הטיפול והאיטום אינו מפריע לבטון "לנשום", שכן החסימה היא רק למולקולות של נוזלים ולא של אוויר. 

חברתנו מעניקה אחריות על כל מערכות האיטום ל-10 שנים על כל המוקדים שבוצעו.

Call Now Button